درباره ما

معرفی شرکت

شرکت سپنتا برق آراد (سهامی خاص) به پشتوانه‌ی تخصص و تجربه‌ی بیش از یک دهه کار فنی و مهندسی بنیانگذارانش، در سال ۱۳۹۵ بطور رسمی در اداره کل ثبت شرکتهای استان تهران به ثبت رسید. سپنتابرق آراد با بهره گیری از نیروهای توانمند و خلاق، نیازهای شما را برطرف می‎ سازد. ما همواره سعی کرده ایم در مسیر کسب رضایت مشتریان گام برداریم و برای هرچه بهتر شدن در عرصه ی برق و الکترونیک تلاش نماییم.

 به لطف ایزد منان و با تکیه بر تجربه در مدیریت پروژه و توسعه یکپارچه ، قادر خواهیم بود راه حل های متناسب با نیاز مشتری را به سرعت و به صرفه پیاده سازی‌کنیم.مشتریان در سرتاسر ایران برای ارائه، مستندسازی و نظارت بر سایت‌های ساخت‌وساز در نقاط جغرافیایی مختلف،و موارد دیگر به کیفیت‌  فنی و دانش ما در مدیریت پروژه اعتماد می‌کنند.شرکت سپنتا برق آراد از انگیزه، صداقت، احترام و پشتکار برای به دست آوردن تجارب بیشتر و به اشتراک گذاری دانش یاری گرفته است و برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان، به طور مداوم درحال بهبود کیفیت کار در پروژه‌های خود می باشیم.

ما به خدمات مشاوره و پشتیبانی فنی  که به مشتریان خود ارائه می دهیم افتخار می کنیم، تیم مهندسین شرکت سپنتا برق آراد جهت مشاوره  فنی حرفه ای آموزش دیده اند.